تبلیغ در فضای صفحه اصلی

اندازه این تبلیغ ۲۰۰ * ۲۲۰ می باشد و قابلیت نمایش یک تصویر ثابت را دارد.از آنجایی که این تبلیغ در صفحه اصلی وب سایت کتاب باماک قرار می گیرد طراحی آن باید به تائید کتاب باماک برسد. هزینه این تبلیغ ماهیانه ۲۹۰،۰۰۰  تومان می باشد و شانس نمایش آن برای هر تبلیغ ۳۳ درصد می باشد . در صورت تمایل برای سفارش تبلیغ به صورت اختصاصی و یا بیش از یک دوره سه ماهه تخفیف هایی شامل آن خواهد شد.

 تبلیغ در برندهای برتر(صفحه اصلی)

با توجه به تاثیر گذازی یک برند مشخص در هنگام خریدکالا کتاب باماک بر اساس معیارهای مختلف به معرفی تعداد محدودی برند برتر داخلی و یا نمایندگان برندهای خارجی نمودهکه قابلیت اتصال به سایت مربوطه را داشته و از تاثیر پذیری خاصی برخوردار خواهد بود.
شرکت مورد نظر باید از ۸۰% معیارهای لازم برخوردار باشد هزینه درج برند ماهانه ۳۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

 

تبلیغ در برندهای برتر(صفحه برندهای برتر)

این نوع تبلیغ به صورت تخصصی به معرفی برند مورد نظر می پردازد. در این قسمت توانایی معرفی برند به صورت کامل و قابلیت اتصال به وب سایت مربوطه وجود دارد. هزینه درج برند ماهانه ۱۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

 

تبلیغ تصویری در صفحه جستجو

این تبلیغ در سمت چپ صفحات جستجوی سایت قرار می گیرد و امکان نمایش یککادر تصویری را خواهد داشت.اندازه این تبلیغ ۱۲۰*۲۴۰ پیکسل می باشد.
این تبلیغ از تاثیر پذیری خاصی هنگام جستجو اطلاعات برخوردار است.
هزینه این تبلیغ ماهیانه ۲۱۰،۰۰۰ تومان می باشد.

 

تبلیغ متنی

این تبلیغ در سمت چپ صفحات جستجوی سایت و اخبار قرار می گیرد و امکان نمایش یککادر متنی را خواهد داشت.
در اینکادر می توان عنوان و پیام و تلفن و آدرس و E-mail و آدرس سایت قرارداد
این تبلیغ از تاثیر پذیری خاصی هنگام جستجو اطلاعات برخوردار است.
هزینه این تبلیغ ماهیانه ۴۰،۰۰۰ تومان می باشد.

 

 اسپانسر

با توجه به گستردگی و تازگیکارکه شاملکلیه محصولات کتاب باماک ( وب سایت , CD , کتاب ) می گردد این شرکت آماده دریافت هر گونه پیشنهاد در زمینه جذب اسپانسر می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با واحد بازرگانی تماس بگیرید.
تلفن تماس ۸۵ ۲۱ ۹۱ ۸۸ – ۰۲۱